Loading...
Live bereidingen 2018-02-16T14:23:50+00:00

Live bereidingen

Op het podium van de Pastry Show volgen de grootste Belgische chocolatiers, koks en banketbakkers elkaar op om de beste chocoladegerechten te maken.

Techniek, vakkennis en lekkernijen om te beleven en meteen van te smullen!

Met dank aan Institut Roger Lambion voor zijn professionele hulp tijdens de demonstraties.

 Programma – Vrijdag 2 maart

11h-12h: M. Vandepoel et les étudiants de l’Institut Roger Lambion – Praliné artisanal

12h-13h: Didier Smeets – Pâtisserie Bean-to-Bar from Vietnam

13h-14h: Line Couvreur, Les Filles – Mousse au chocolat et caramel vegan (In het Nederlands)

14h-15h: Jacques Danthine, La Meilleure Jeunesse – Chaud-froid au chocolat, fruits exotiques & gel passion

16h-17h: Christophe Pauly, Le Coq aux Champs* – Parfums de sous bois

17h-18h: Ryan Stevenson – Callebaut Ruby RB1 Hour

 Programma – Zaterdag 3 maart

11h-12h: Vincent Vervisch, Le H – Inca : Espuma d’Avocats , crumble de cacao, glace café et cigare Nicarao, croquant chocolat Blanc & Caramelia

12h-13h: Eric Fernez, D’Eugénie à Emilie** – Pour accompagner vos recettes habituelles

13h-14h: Roland Debuyst, Bistro R – Crémeux Potiron – Espuma Foie Gras – Soupe Chocolat – Grué

15h-16h: Michel Van Cauwelaert, Le Pilori* – Canette de Burgaud, cuisse confite hot mexican chocolate, espuma de cèpes et chocolat blanc

16h-17h: Nadia Sammut, Auberge La Fernière*

17h-18h: Ryan Stevenson, Callebaut Ruby RB1 Hour

 Programma – Zondag 4 maart

11h-12h: Ghila Weizman, Darling’s Cupcakes, Ganaches et Cupcakes

12h-13h: Olivier Vanklemput, Viva M’Boma – Joue de Veau au chocolat amer et carottes jaunes

13h-14h: Julien Lapraille – Crème légère chocolatée, duo d’agrumes et potimarron aigre doux , tuile et caramel de café

14h-16h: Pierre Marcolini, Jean-Philippe Darcis & Cédric De Taeye

15h-16h: Isabelle Arpin, Louise 345

16h-17h: Jean-Philippe Watteyne, iCook & Tien Chin Chi, L’esprit Bouddha – Bière Chine et chocolat

17h-18h: Ryan Stevenson – Callebaut Ruby RB1 Hour